En Kaliteli Dikişsiz Patent Dirsek Satan Firmalar

  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. En Kaliteli Dikişsiz Patent Dirsek Satan Firmalar

Seba Çelik tecrübeli ve uzman kadrosu ile boru ek parçaları üretiminde devir niteliğinde çalışmalar ve üretimler gerçekleştirmektedir.

20 yıllık tecrübemiz ile Türkiyedeki en güçlü ve sağlam marka oluşturma hedeflerimiz ile hizmetlerimizi çığır açacak noktalara taşıma niyetindeyiz.

Seba Çelik müşterilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını bildiği için ürün kataloğunu sürekli olarak istekler ve ihtiyaçlar doğrultusunda genişletmiş. Bu sektörde kendisine bir yer edinmiştir.

Seba Çelik müşterinin ihtiyaçlarını zaman kaybı yaşatmadan karşılamasının yanı sıra %100 müşteri memnuniyeti ile hizmetini sağlamak Seba Çelik için çok önemli bir husustur.

Fabrikamız Kocaeli’de olup 10 ülkeye ihracat yapmaktayız.

Sektörün lider firması SEBA ÇELİK tarafından hazırlanan Boru Ek Parçaları ürünlerini inceleyebilir. Mekanik projelerinizde kullanacağınız teknik çizimlere ulaşabilirsiniz. Hedef ve stratejilerimiz ile uyumlu olarak Seba Çelik’in en değerli sermayesi insan kaynaklarıdır. Seba uzmanlaşmış kadroların istihdamını sağlamak ve geleceğin kadrolarının yetiştirilmesi için gerekli planlama ve uygulama faaliyetlerini yürütmektedir. Bu nedenle de mesleki ve insani açılardan çalışma arkadaşlarımızın kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı birinci hedefimiz olarak görüyoruz.

Ürettiğimiz ürünler ile sürdürülebilir projelere iş ortaklığı yapıyoruz. Sektörde rekabetçi adımlarımızla firmamızın geleceğini sağlam temellere dayandırıyoruz. Çelik Boru Ek Parça imalatında Türkiyenin en büyüğü olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ürünlerimizde insan sağlığı başta olmak üzere ürünün kullanılacağı alanlara göre sıcaklık, dayanıklılık ve benzer durumlar göz önünde bulundurularak üretime sunulur. Ürettiğimiz ürünler sırasıyla; patent dirsek, flanş, manşon, redüksiyon, kep, conta, dişli boru, izole mafsal, dövme fittings, denge tankı ve seperatördür. Ürünlerimizin uygulama alanları sırası ile ;ısıtma, soğutma ve iklimlendirme, doğalgaz, kimyasal akışkanlar kızgın yağ, buhar, su, yangın, gemi sanayi ve basınçlı hava tesisatlarında kullanıma uygun şekilde üretilip kullanıma sunulmaktadır. Üretimi ile Türkiye ve Yurt Dışında hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Tecrübeli kadromuz ve yüksek kalite anlayışımız ile sizlere en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Isıtma , soğutma ve iklimlendirme , doğalgaz , kimyasal akışkanlar kızgın yağ , buhar , su, yangın , gemi sanayi ve basınçlı hava tesisatlarında kullanılabilen ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirisniz!

En Kaliteli Dikişsiz Patent Dirsek Satan Firmalar diye aklınızda soru kaldıysa bizimle iletişime geçebilirsiniz.